Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Slovácko - Plzeň 2:1 (1:0)

9. kolo, neděle 28. 10. 2018, 14:30, Kněžpole
Slovácko: Škrabalová – Škanderová (41. Žufánková), Chybíková (67. Jordánková), Ohlídalová, Illéšová (C), Furiková (68. Hanáčková), Tomečková, Pěčková (61. Stavjaníková), Ježková (41. Jonášová), Horáková, Muláková (41. Ceremugová).
Plzeň: Holíková – Němcová (71. Skalická), Gajdošová (41. Štichová), Strašilová (41. Gracias), Jílková, Belšánová (55. Klepsová), Baumruková (68. Řemenová), Polcarová, Kolorosová (C), Csordas, Horáčková.
Branky: 32. Furiková, 74. Illéšová – 60. Štichová, Rozhodčí: Vévodová – Koryčanská, Soukupová.
Diváci: 59.

Hodnocení trenéra

Vojtěch Křelina (FC Viktoria Plzeň): „Dnešní utkání se nám bohužel výsledkově nepovedlo, ale herně jsme si rozhodně zasloužili více. Dařilo se nám soupeře dostávat pod tlak a získávat tím míče, ale bohužel jsme nedokázali z těchto získaných míčů vstřelit více než jednu branku. To, co je jistě velkým pozitivem, je fakt, že přesto jak dobře technicky vybavený tým Slovácko je, jsme dokázali tuto jeho přednost eliminovat a naopak je přehrávat. Donutili jsme soupeře často k pouhým nákopům či odkopům. To, co nás ale pořád trápí, je nízká produktivita a hra našich křídel, na tom musíme výrazně zapracovat a co nejdříve zlepšit, protože to nás dnes stálo lepší výsledek, na který jsme rozhodně měli.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál