2. kolo / Neděle 18. 8. 2019, 14:30 / Raková

FC Písek

Daněk – Čeliš, Macák (46. Falout), T. Keltyčka, Mertl (69. Pracht) – Vach, Lörincz (56. Secký), Doubek – Kule (63. J. Vonásek), Štauber, Mikleš (69. I. Vonásek)

FC Písek

Pešata – Smola, Hřebejk, Děd, Brom (72. Hrdlička), Carda, Hadáček (35. Černý), Horník (62. Kozák), Pícha, Královský, Tlapa (46. Vondrák)

Branky: 2. Kule, 30. Vach, 35. Mikleš (pen.), 55. Mikleš, 69. J. Vonásek, 80. Pracht, 88. Štauber (pen.), 90. Mikleš – 79. Vondrák, Rozhodčí: Duda – Schveinert, Sladký.

Diváci: 70

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Do zápasu jsme vkročili dobře, hned ve druhém minutě jsme proměnili rohový kop. Poté jsme se nemohli dostat do hry, ale naštěstí jsme se srovnali, když nám opět pomohl roh ke druhému gólu. Od té doby jsme zápas měli pod kontrolou. Ve druhém poločase jsme soupeře už skoro k ničemu nepustili a byla to jednoznačná záležitost, protože jsme proměňovali šance. Kluci byli ve správný moment ve správném prostoru. Cením si také standardních situací a přenesení věcí do hry z tréninku, ale často nám dělají problémy začátky, než si soupeře načteme. Klukům něco nevyjde a pak se toho vzdají, a tak vymýšlí své varianty z dřívějška. Naštěstí umí rychle zareagovat. Výhra 8:1 byla zasloužená, z produktivity mám radost, ale trochu mě mrzí ten obdržený gól, protože jsme vzadu udělali ještě trochu více chyb. Za stavu 5:0 jsme nebyli moc koncentrovaní a zodpovědní, silnější soupeř by nás mohl více potrestat.“