Šestou výhru v letošním ročníku si na své konto připsali o víkendu dorostenci Viktorie Plzeň, kteří na hřišti v Luční ulici zvítězili nad Teplicemi. ”Na utkání s Teplicemi jsme se...

Šestou výhru v letošním ročníku si na své konto připsali o víkendu dorostenci Viktorie Plzeň, kteří na hřišti v Luční ulici zvítězili nad Teplicemi. "Na utkání s Teplicemi jsme se celý týden poctivě připravovali a chtěli jsme v domácím prostředí potvrdit body, které jiri_zilak_small.jpgjsme přivezli minulý týden ze hřiště soupeře. Mužstvu se vydařil vstup do utkání a už v 15.min jsme se dostali do vedení. Standardní situaci zahrával Dvořák a jeho střela z úhlu zapadla za tyč brankáře Zamazala. V 16.min rozehrával přímý volný kop opět Dvořák a na jeho centr si tentokrát naběhl Bauer, který trefil tyč. Ve 22.min se do Šance dostal Štverák, ale jeho akce ani následná dorážka Heráka brankou neskončily. Ve 30.min se nám podařilo zvýšit vedení. Po standardní situaci se prosadil Štverák. Hosté si vytvořili v prvním poločase jedinou vážnější šanci. Po autovém vhazování se sám před Houdkem ocitl Šollar, ale branku netrefil.

Ve druhém poločase hosté zlepšili pohyb a vytvořili si několik nebezpečných situací. Ve 48.min Houdek vyrazil prudkou střelu Helíška a v 55.min trefil stejný hráč tyč. V 61.min se nám podařilo zvýšit na 3:0, když se po akci Blažka a Mudry trefil Štverák. Vedení pak mohl zvýšit Herák, ale svou šanci neproměnil. Za hosty ještě v 81.min snížil Breite, ale to už nic neměnilo na tom, že tři důležité body zůstaly v Plzni. Za týden nás čeká těžký zápas v Brně, na který se musíme dobře připravit," uvedl asistent trenér Jiří Žilák.

FC Viktoria Plzeň  - FK Teplice 3:1