Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Pavel Vrba: Zápas v Karviné bude pro oba týmy důležitý
26.10.2017
FCVP
Rozhovory

Pavel Vrba: Zápas v Karviné bude pro oba týmy důležitý

Viktoria Plzeň nemá na fotbalový stadion v Karviné příjemné vzpomínky. V loňské sezóně zde dvakrát prohrávala a otočit vývoj zápasu se jí podařilo až v posledních minutách zápasu. V pátečním souboji chce být jednoznačně úspěšnější.

„My víme, že Karviná je v domácím prostředí nebezpečná, stejně jako víme, že dokáže uhrát zajímavé výsledky. Momentálně sice jejich bodový zisk asi není zcela podle jejich představ, ale o to může být náš zápas těžší, neboť pro Karvinou je momentálně každý bod zlatý. Z tohoto pohledu nás čeká duel, který bude pro obě strany hodně důležitý,“ míní před vzájemným zápasem trenér Pavel Vrba. „Karviná je kvalitní v ofenzivě. Má kvalitu do standardních situací a zajímavé typy hráčů v útoku. Bodový zisk může vypadat jinak, ale my si na jejich ofenzivu musíme dát pozor,“ dodává Vrba.

Ohledně složení sestavy zůstává plzeňský trenér nekonkrétní. „Možná několik změn přijde, ale je také možné, že nastoupíme ve stejném složení, jako proti Brnu. Teď, když máme větší pauzu, není moc důvodů dělat v sestavě hodně změn,“ přemýšlí.

Viktoriáni se do Karviné přesunou vlakem. „Já jsem v Karviné ještě nikdy nehrál, moje maximum bylo v Ostravě. Minule tým cestoval vlakem a zpět autobusem, stejný způsob dopravy zvolíme i teď. Při současném stavu dálnice nikdy nevíte, kdy se co stane a jak dlouho tam zůstanete viset. Z tohoto pohledu je vlak jistější a pohodlnější,“ uzavírá Pavel Vrba.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál