f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Příbram 5:1 (1:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed

Plzeň - Příbram 5:1 (1:1)

9. kolo, neděle 9. 10. 2016, 12:30
Plzeň: Riedl - Halász, Zikmund, Fišer, Žilák - Ruda, Pavlík ( 69. Popovič ), Lehký ( 49. Kotěšovec ) - Václavík, Pecháček ( 63. Dotzauer ), Demeter ( 58. Kavka )
Branky Viktorie: 25. Pecháček, 56., 71. Václavík, 62. Kotěšovec, 73. Dotzauer

Komentář

Úvod utkání byl vyrovnaný se mnoha osobními souboji ve středu hřiště. Jako první se v 9. minutě střelecky prosadili hosté. Viktoria vyrovnala v 25. minutě zásluhou Pecháčka. V největší šanci prvního poločasu ještě selhal Lehký, který běžel zcela osamocen na hostujícího brankáře, ale bohužel nedal.

Druhý poločas se střelecky Viktoriánům podařil. V 56. minutě se prosadil Václavík, v 62. minutě dorážel hlavou Kotěšovec, v 71. minutě přidal svoji druhou branku v utkání Václavík a na konečných 5:1 pro domácí uzavřel skóre Dotzauer, který běžel z půlky hřiště sám na brankáře Příbrami a s touto šancí si výborně poradil a po kličce brankáři vsítil gól.

Ohlasy trenérů

„Do utkání jsme vstoupili špatně. Prohrávali jsme osobní souboje a celkově jsme si počínali nedůsledně. Zhruba od 20. minuty prvního poločasu se naše hra začala zlepšovat a nakonec jsme utkání zvládli. Mužstvo zaslouží pochvalu za odpracované utkání, nicméně máme velké rezervy v individuálních činnostech hráčů a ve výběru řešení jednotlivých situací v utkání,“ hodnotí utkání trenér Josef Parlásek.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál