f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Liberec 2:3 (1:2) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů

Plzeň - Liberec 2:3 (1:2)

Viktoriánky nestačily doma na Liberec a prohrály 2:3
22.03.2016
FCVP
Ženy - reportáže

Ženy FC Viktorie Plzeň chtěly ve 13. kole první ligy navázat na dobrý herní výkon a výsledek z posledního utkání s Pardubicemi, které porazily jasně 4:0. Západočešky ale na výběr Slovanu Liberec nestačily a prohrály 2:3. Obě branky Viktorie vstřelila Knődlová.

13. kolo, sobota 19. 3. 2016, 11:00
Plzeň: Radová - Jablončíková, Králová, Nehodová (66. Nesvedová), Hanžlová - Ranglová (74. Racková), Markelová, Tauberová, Mrázová, Karsová - Knődlová
Branky: 2x Knődlová

Viktoria vstoupila do utkání aktivněji a během prvních pětadvaceti minut si domácí hráčky vypracovaly dvě velké příležitosti, které ale nevyužily. Pak se dostal více do hry také hostující tým a ukázal, jak se těží z minima maximum. Obě velké šance, které vznikly po hrubých chybách obrany, totiž skončily v brance Plzně.

Západočešky se nevzdaly a snažily se co nejrychleji vrátit do zápasu, opět převzaly iniciativu a do konce poločasu dokázala snížit na rozdíl jedné branky Knődlová.

Do druhého poločasu viktoriány nevstoupily dobře a dlouhé minuty byly pod velkým tlakem. Nicméně z ojedinělého útoku se ze své druhé trefy v utkání radovala Knődlová, která tak vyrovnala na 2:2. Domácí tým se tlačil za senzačním otočením výsledku, ale nastřelil pouze tyč branky Liberce. Pak ale opět přišla na plzeňské hráčky slabší chvíle a po další chybě inkasovaly po rohovém kopu.

Posledních 15 minut už se utkání pouze dohrávalo a tak ženy FC Viktorie Plzeň doma prohrály se Slovanem Liberec 2:3.

Hodnocení trenéra

„S výkonem jsem spokojen tak na 50 procent. Některé pasáže zápasu jsme zvládli skvěle a některé naopak vůbec. Nicméně určitě jsme si s Libercem nezasloužili prohrát. Myslím, že remíza by byla spravedlivá, ale na to se fotbal nehraje,“ hodnotí utkání asistent trenéra Daniel Prokop

Fotogalerie

       
 

Související články

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
Dnes v 15:00 | Muži
MFK Karviná
FC Viktoria Plzeň