V utkání pátého kola dorostenecké ligy v kategorii U16 zavítala na hřiště do Luční ulice jednobodová Viktoria Žižkov, zatímco její plzeňská jmenovkyně se mohla pochlubit třemi výhrami a druhou příčkou v tabulce.

V utkání pátého kola dorostenecké ligy v kategorii U16 zavítala na hřiště do Luční ulice jednobodová Viktoria Žižkov, zatímco její plzeňská jmenovkyně se mohla pochlubit třemi výhrami a druhou příčkou v tabulce.

V prvním poločase jsme byli domácí hráči mužstvem, které dokázalo dlouho držet míč, ale bez výrazného efektu. "Naše práce s míčem nebyla dostatečně rychlá a příliš šancí jsme si v prvním poločase nevytvořili," popisoval zápas trenér Radek Růžička. Na první branku se čekalo do 33.min. Haškovo centr se odrazil k Matějkovi, který pohotově skóroval (1:0). Ve druhém poločase byl průběh podobný. V 52.min se po krásné akci a přihrávce Svobody trefil Hašek (2:0). "Žižkov však v 55.min po naší ztrátě ve středu hřiště opět snížil na rozdíl jediné branky." V 76.min Sedláček zvýšil na 3:1, o minutu později hosté po standardní situaci snížili (3:2). V závěru se již skóre neměnilo.