V prvním poločase utkání dorostenecké ligy v kategorii U17 mezi plzeňskou Viktorií a Spartou Praha byly na obou stranách k vidění pohledné akce, ale také veliké množství ztrát.

V prvním poločase utkání dorostenecké ligy v kategorii U17 mezi plzeňskou Viktorií a Spartou Praha byly na obou stranách k vidění pohledné akce, ale také veliké množství ztrát.

Sparta se v 18.min dostala do vedení, když se domácím fotbalistům nepodařilo zachytit rychlý protiútok (0:1). Ve 23.min Vyletovu střelu vyrazil brankář Hrdina na osamoceného Holuba, který vyrovnal (1:1). Druhou branku Viktorie vstřelil Doležal ve 28.minutě. Po přihrávce Chasina se uvolnil a ze střední vzdálenosti překvapil hostujícího brankáře (2:1). Ve druhém poločase měla Sparta herní převahu. Držela míč, ale do šancí se nedostávala a pokud se jí podařilo zakončit, narazila na připraveného Šimana.

„V 71.min jsme zvýšili vedení na 3:1. Mičkovu střelu tečoval Kadlec. V závěru se do dvou příležitostí dostal Štěpán. Při prvním pokusu byl neúspěšný, ale ve druhém případě obešel v sólovém úniku brankáře a přesnou střelou z úhlu uzavřel gólový účet (4:1). Sparta se prezentovala kvalitní výstavbou hry. My jsme byli efektivnější ve finální fázi. Zdokonalování v mezihře zůstává nadále naším cílem,“ hodnotil zápas trenér Jiří Žilák.