Ve 29. kole I. dorostenecké ligy se na hřišti v Luční ulici střetly týmy Viktorie a Hlučína. Od samotného úvodu byli aktivnější domácí, ale šance Hrdličky a Šíši zůstaly nevyužity. Trefil se až ve 36.minutě Šíša pohotovou střelou z hranice pokutového území. Ve 42.minutě to bylo již 2:0, když se střelou z blízka prosadil Kratochvíl.

Ve 29. kole I. dorostenecké ligy se na hřišti v Luční ulici střetly týmy Viktorie a Hlučína. Od samotného úvodu byli aktivnější domácí, ale šance Hrdličky a Šíši zůstaly nevyužity. Trefil se až ve 36.minutě Šíša pohotovou střelou z hranice pokutového území. Ve 42.minutě to bylo již 2:0, když se střelou z blízka prosadil Kratochvíl.

Obraz hry se ve druhém poločase nezměnil, domácí byli nadále aktivnější a vytvářeli si řadu šancí, ale častá nepřesnost v zakončení nebo dobrý zákrok brankaře Tepaně odmítaly gólové navýšení. V 74. minutě se tak znovu prosadil Šíša po dorážce na zadní tyči 3:0. Ten samý hráč zkompletoval hatrick, když vrátil míč do branky po odražené střele od tyče, 4:0. Hosté se prosadili až v poslední minutě kdy se trefil z malého vápna Baculák a upravil na konečných 4:1.

FC Viktoria Plzeň - FC Hlučín 4:1 (2:0)
Branky Viktorie: Šíša 3, Kratochvíl
Sestava: Švihořík – Palka, Denk, Piroch, Lešek (46.Macháček) – Mariánus, Doležal (74. Sýs), Kratochvíl (62.Soroka) – Šíša (76.Holub), Hrdlička (80.Bešta), Mlynařík. Trenéři: Kohout, Schveinert, Ticháček