V závěrečném kole 1. dorostenecké ligy přivítali Viktoriáni v Luční ulici tým z Mladé Boleslavi. Domácí hráči se od začátku zápasu snažili dostat soupeře pod tlak. První brankovou situaci měl na hlavě domácí Kůžel ve 20. minutě, ale mířil vedle.

V závěrečném kole 1. dorostenecké ligy přivítali Viktoriáni v Luční ulici tým z Mladé Boleslavi. Domácí hráči se od začátku zápasu snažili dostat soupeře pod tlak. První brankovou situaci měl na hlavě domácí Kůžel ve 20. minutě, ale mířil vedle.

Ve 29. minutě znovu Kůžel mířil těsně vedle branky hostů. Ve 39. minutě se po rohovém kopu Šípka dostal k hlavičce Černý, ale trefil pouze břevno Hankicovy branky. Ve druhém poločasu pronikal do pokutového území Hrubý, byl faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop, který však Kůžel neproměnil. V 56. minutě se prosadili hosté po velmi dobře vyřešené brejkové situaci, když se trefil Boček. V 62. minutě domácí vyrovnali, Kůžel přihrál Černému, který si míč ideálně připravil a střelou k tyči srovnal na 1:1. V 7. minutě vysunul Šípek Kyndla, který šel sám na brankaře, ale volil příliš dlouhou kličku a tentýž hráč v 89. minutě trefil břevno po vynikajícím zákroku Boleslavského brankaře.

„Zápas to byl určitě zajímavý, protože Boleslav nepřijela pouze bránit. Nám chyběla kvalitnější finální fáze, protože jsme se dostali do spousty náznaků. Boleslav, ale předvedla slušný výkon a měli také příležitosti hlavně po brejkových situacích,“ komentoval zápas trenér Jiří Kohout

FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav 1:1