V utkání dvou Viktorií, měla v úvodu navrch domácí Plzeňská. Hosté z Žižkova působili přiliž zakřiknutě, ale z několika šancí se svěřencům trenéra Mrázka a Havránka podařilo vstřelit jen jednu branku, Kratochvílem po akci Šíši v 17 minutě.

V utkání dvou Viktorií, měla v úvodu navrch domácí Plzeňská. Hosté z Žižkova působili přiliž zakřiknutě, ale z několika šancí se svěřencům trenéra Mrázka a Havránka podařilo vstřelit jen jednu branku, Kratochvílem po akci Šíši v 17 minutě.

Hosté naznačili své kvality směrem dopředu těsně před koncem poločasu, když po nedůslednosti domácích hráčů v defenzívě skončila střela na Jurašiho těsně vedle. Ovšem hned v úvodu poločasu druhého už hosté skórovali. Po sérii chyb před vlastní brankou využili zaváhání domácích a ve 41 minutě z blízka vyrovnali na 1:1. Domácí se pak ještě více tlačili před branku Žižkova, v 53 minutě si naběhl Boček na Kuleho přihrávku a bezpečně zvýšil na 2:1. Třetí branku domácích vstřelil 69 minutě Šíša, po kolmé přihrávce Brožíka.

„Zápas jsme sice zvládli výsledkově, ale s hrou spokojeni nejsme. Krom částečně Šíši a Bočka se žádný z hráčů nedostal výkonem nad vlastní průměr, spíše jsme kopili celou řadu nevynucených chyb, které mohl Žižkov především v závěru utkání tvrdě trestat,“ uvedl po utkání trenér Václav Mrázek.