Ve 26.kole 1.dorostenecké ligy hráli viktoriáni U19 svůj zápas v Hradci Králové. Úvodní minuty patřily domácím hráčům, z čeho pramenila i první branka v 17.minutě kdy se po přihrávce v pokutovém území trefil Kraják 1:0.

Ve 26.kole 1.dorostenecké ligy hráli viktoriáni U19 svůj zápas v Hradci Králové. Úvodní minuty patřily domácím hráčům, z čeho pramenila i první branka v 17.minutě kdy se po přihrávce v pokutovém území trefil Kraják 1:0.

Hosty branka motivovala k větší aktivitě a odměnou jim byla vyrovnávací branka, když se v pokutovém území prosadil střelou k tyči Doležal, kterého výborně našel Hrdlička. Ve 2. poločasu šli domácí znovu do vedení, v 60.minutě se po centru do pokutového území pohotově prosadil Drozd. Hosté však rychle odpověděli, po rychlém protiútoku postupoval Soroka sám na brankaře Jehličku, dobíhající Kraják však na poslední chvíli plzeňského záložníka fauloval a následovala červená karta a pokutový kop, který Mariánus v 63.minutě proměnil a srovnal na konečných 2:2.

„Zápas jsme začali pasivně, postupně se hra vyrovnala a hrálo se v dobrém tempu. Po vyrovnávací brance jsme měli více než dvacet minut možnosti jednoho hráče navíc, čeho jsme kromě několika závarů k vítězné brance více nevyužili,“ uvedl po utkání trenér Jiří Kohout.