V 7.kole dorostenecké ligy přivítali domácí viktoriáni na hřišti v Luční ulici celek z Mladé Boleslavi. V úvodu zápasu se hrálo spíše mezi vápny, a tak první gólový moment přišel ve 24. minutě, Hrdlička vybojoval míč na obránci Hůlkovi a střelou podél brankaře Výdy otevřel skóre 1:0.

V 7.kole dorostenecké ligy přivítali domácí viktoriáni na hřišti v Luční ulici celek z Mladé Boleslavi. V úvodu zápasu se hrálo spíše mezi vápny, a tak první gólový moment přišel ve 24. minutě, Hrdlička vybojoval míč na obránci Hůlkovi a střelou podél brankaře Výdy otevřel skóre 1:0.

Ve 27. minutě podnikli domácí rychlý protiútok a centr z pravé strany zastavil jeden z obránců rukou. Následný pokutový kop však Mlynařík neproměnil. Ve druhé půli měl možnost zvýšit Domabyl hlavou, ale mířil těsně vedle. V 52. minutě měl velkou příležitost Hradecký, ale jeho střela letěla nad Boleslavskou branku. V 56. minutě to byl znovu Hradecký, střelu do odkryté branky na poslední chvíli zblokoval jeden z obránců nad branku. Hosté měli velkou příležitost v 60. minutě kdy střela Hodače orazítkovala tyč Šimanovy branky. Vyrovnání přinesla 82. minuta, ve vápně se uvolnil Klobása a prostřelil Šimana 1:1. V 91. minutě měli hosté možnost zahrávat volný přímý kop z 18-ti metrů, střela Boleslavského hráče se otřela o břevno, a tak zápas skončil konečným výsledkem 1:1.

„Zápas to byl vyrovnaný, klíčovým momentem byla penalta a naše šance ze začátku druhé půle, nedali jsme a Boleslav stále cítila šanci na vyrovnání, kterého nakonec docílila,“ komentoval zápas trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav 1:1 (1:0)

Viktoria: Šiman – Vondráček, Chocholoušek, Piroch, Palka – Hradecký, Mariánus, Domabyl (60. Soroka) – Mlynařík (69. Bešta), Hrdlička (88.Holub), Pernaglau. Ternéři.: Kohout, Schveinert, Ticháček