Tento tým má dobře rozehranou sezónu na postup do první ligy a ještě v letošním ročníku neprohrál. ”Naším prvořadým cílem tedy bylo vycházet ze zabezpečené obrany a eliminovat...

Tento tým má dobře rozehranou sezónu na postup do první ligy a ještě v letošním ročníku neprohrál. "Naším prvořadým cílem tedy bylo vycházet ze zabezpečené obrany a eliminovat soupeřovu  záložní řadu. Poměrně se nám to dařilo až do 33´, kdy po rohovém kopu a nedoskočení našich třech hráček se Vary ujaly vedení. Soupeř  měl do poločasu ještě několik brankových příležitostí, ale naštěstí bez gólového efektu.
Ve druhém poločasu se obraz hry nezměnil. Bohužel pro nás soupeř zvýšil střelou z hranice pokutového území na 2:0. 15´před koncem po faulu na Májíčkovou  snížila M. Březinová  na konečných 2:1. Nutno přiznat, že soupeř byl po celou dobu rychlejší i fotbalovější a tak s výsledkem musím být spokojen. Naše hráčky odvedly svoje maximum a to je pro mne druhý důvod ke spokojenosti. I když jsme nebodovali