Anglický týden zakončili Viktoriáni v sobotu v Českých Budějovicích v zápase proti místnímu Dynamu. V úvodu zápasu mnohem aktivnější hosté zahrozili již v 1. minutě, když po akci Štípka zakončil Mandula nad branku. V 9. minutě vysunul Štípek Krmeníčka, který si míč ideálně zpracoval a střelou podél brankaře Lišky otevřel skóre 0:1.

Anglický týden zakončili Viktoriáni v sobotu v Českých Budějovicích v zápase proti místnímu Dynamu. V úvodu zápasu mnohem aktivnější hosté zahrozili již v 1. minutě, když po akci Štípka zakončil Mandula nad branku. V 9. minutě vysunul Štípek Krmeníčka, který si míč ideálně zpracoval a střelou podél brankaře Lišky otevřel skóre 0:1.

V 11. minutě se po kombinaci středem hřiště dostal k zakončení Hrošovský, Liška jeho pokus vyrazil na roh. Ve 12. minutě znovu povedená střela Krmeníčka, kterou brankař Budějovic s námahou vytěsnil na roh. Domácí poprvé zahrozili ve 23. minutě, když Němec střílel vedle branky. První poločas se odehrával především na půlce Budějovic, kteří ale pozorně bránili a hosty už doničeho výraznějšího nepustili.

Druhý poločas přinesl v 55. minutě vyrovnání, když se po centru z pravé strany a odraženém míčidostal do střelecké pozice Němec a překonal Mandouse. Ve druhém poločase se domácí snažili pouze nakopávanými míči a organizovaným blokem překonat aktivitu hostů. Viktoriáni se dostali do výborné příležitosti v 76. minutě když Štípek přihrál pod sebe před prázdnou branku, ale domácí měli k míči blíže. "Zápas jsme měli rozhodnout v prvním poločasu, kdy jsme na to měli spoustu příležitostí, po změně stran už to bylo složité," okomentoval utkání trenér Jiří Kohout.

SK Dynamo České Budějovice - FC Viktoria Plzeň 1:1
Poločas: 0:1
Sestava:  Mandous – Hrubý, Filinger, Vaníček, Prais – Hrošovský, Vokáč, Hoffmann(56. Kyndl) – Štípek, Mandula (88. Chmiel), Krmenčík