Do utkání vstoupili dorostenci Viktorie Plzeň U18 velice dobře a po několika zakončeních se v 6. minutě ujali vedení, když Bečkovu hlavičku dopravil do branky Hvězda.

Do utkání vstoupili dorostenci Viktorie Plzeň U18 velice dobře a po několika zakončeních se v 6. minutě ujali vedení, když Bečkovu hlavičku dopravil do branky Hvězda.

„V 15. minutě jsme vedli již 2:0. Hvězda proměnil svoji individuální akci ve druhý gól,“ popisoval dění na hřišti trenér Jiří Žilák. Ve 22.min se po Hvězdově přihrávce dostal do pokutového území Lukeš, jehož zpětnou přihrávku si do branky srazil kladenský obránce – 3:0. Po třetí obdržené brance se již Kladno nedokázalo dostat do utkání. „Kvalitní kombinací a výborným přenášením těžiště hry jsme si vtvořili neustálou převahu.“ Ve 45.minutě zvyšoval na 4:0, po kombinaci Rusňáka s Krčálem, v pádu opět Hvězda.

Úvod druhého poločasu byl ve znamení trvalého tlaku domácích, ze kterého vytěžili v 52. minutě penaltu po faulu na Hvězdu, kterou proměnil Lukeš.  O 4. minuty později se krásně trefil Šípek - 6:0. „V závěru utkání jsme polevili v koncentraci a dvakrát jsme chybovali v rozehrávce, což Kladno dokázalo potrestat. Naší poslední branku vstřelil Sýkora. V utkání jsme byli od začátku lepším týmem a zaslouženě jsme zvítězili,“ dodal trenér.