K sobotnímu zápasu s Neratovicemi jsme se snažili přistoupit zodpovědně, nepodcenit slabšího soupeře a se snahou vstřelit rychle uklidňující gól a vyhnout se tak nervóznímu...

K sobotnímu zápasu s Neratovicemi jsme se snažili přistoupit zodpovědně, nepodcenit slabšího soupeře a se snahou vstřelit rychle uklidňující gól a vyhnout se tak nervóznímu "dobývání" branky soupeře, jako tomu bylo na podzim. Okamžitě od úvodu jsme si vytvořili tlak na soupeřovu branku, 2 střelami ze střední vzdálenosti ohrozil gólmana soupeře Doležal, Vyleta připravil nadějné situace pro Chasina. Pak opět Doležal po samostatných únicích nejdřívě hledal Rytíře(střela nad), pak i Tůmu s Vyletou (střela těsně vedle). Když tentýž hráč neproměnil ani samostatný únik do vápna, uklidnil tým jako správný kapitán až ve

20´z přímého kopu Vyleta po sražení pronikajícího Lopaty (1:0). O chvíli později stejný hráč zatáhl balon do vápna, křižnou přihrávkou našel nabíhajícího Lopatu a ten prudkou střelou zvýšil na 2:0. Definitivní uklidnění přinesl o 3´později samostatný průnik Glazera, který střelou k tyči z hranice vápna zvyšoval již na 3:0. V samotném závěru mohl potvrdit po průniku Chasina Vyleta svůj dobrý výkon v půli, stoper soupeře ale vykopl jistý gól z brankové čáry.

martin_bejdak_small.jpgDo druhé půle jsme provedli několik změn, kluci ale zaspali úvod poločasu a aktivní Kympl našel volného Weirnera ve vápně, Šiman pak neměl šanci (3:1). Sice jsme okamžitě odpověděli brankou Chasina po přihrávce Tuška, hned o minutu později však znovu po zmatcích ve středu pole Weirner z přímého kopu z 20m znovu zdramatizoval zápas(4:2). Pak ale získala převahu naše "chu" po gólech a znovu Chasin po přihrávce Vylety zvyšoval na 5:2. Tůma po levé straně pak proběhl celou obranou, odražený centr Rytíř z hranice vápna nekompromisně poslal do šibenice (6:2). Rytíř pak přesným centrem nabídl Chasinovi hattrick, ten ho v 49

´s přehledem dokonal. Odměnou za aktivitu byl Tuškovi opět centr Vylety, který doklepl v 53´do sítě (8:2). Střídající Kuhajda v 54´po rohu Lopaty z první těsně minul, v poslední minutě však již prudkou střelou pod břevno další přihrávku Lopaty již neodmítl (9:2). Výsledek nás sice těší, výpadky v koncentraci z úvodu 2.půle by se nám ale mohli se silnějšími soupeři vymstít. Jinak jsem s výkonem týmu spokojen, za první půli bych vyzdvihnul aktivitu Doležala, svůj vysoký standart z posledních zápasů potvrdili Glazer, Čihák a zejména Vyleta. Velmi solidně dnes zahráli i Rytíř, Lopata, mám radost i z "probuzení" střelce Chasina, řekl trenér Martin Bejdák.

U13
FC Viktoria U13 - FK Neratovice Byškovice 9:2
Poločas: 3:0
Branky: 35´, 41´, 49´Chasin, 20´Vyleta, 26´Lopata, 29´Glazer, 48´Rytíř, 53´Tušek, 60´Kuhajda
Sestava: Šiman - Kadlec (31´Thomayer), Glazer, Čihák (45´Piroch) Lopata - Tušek, Doležal (31´Kuhajda), Rytíř, Tůma - Vyleta (54´Bejdák), Chasin. Trenéři: Roman Vyleta, Martin Bejdák