Jako vymění nastoupili domácí hráči k utkání 22. kola Juniorské ligy s Příbramí. Od úvodního hvizdu rozhodčí Ratajové se do svého soupeře zakousli a jejich snaha přinesla brzy ovoce. Už v osmé minutě se ocitl před brankářem Duričem Matěj Končal. Tento souboj se ještě stal vítězný pro hostujícího gólmana, ale o čtyři minuty tomu bylo naopak.

Jako vymění nastoupili domácí hráči k utkání 22. kola Juniorské ligy s Příbramí. Od úvodního hvizdu rozhodčí Ratajové se do svého soupeře zakousli a jejich snaha přinesla brzy ovoce. Už v osmé minutě se ocitl před brankářem Duričem Matěj Končal. Tento souboj se ještě stal vítězný pro hostujícího gólmana, ale o čtyři minuty tomu bylo naopak.

Po rohovém kopu se již Matěj Končal prosadil – 1:0. O dvě minuty později si poprvé sáhl na míč také domácí brankář Mandous, když zlikvidoval střelu Vnuka. Sedmnáctá minuta přinesla další změnu stavu. Rohový kop rozehrál s chutí hrající Končal a míč za záda Duriče uklidil, na zadní tyči osamocený a nikým neatakovaný, Ondřej Chocholoušek – 2:0. I další minuty přinášely tlak a šance domácích. Ve 20. minutě opět zahrozil Končal, odražený míč se dostal k Fillovi, ale ten mířil vedle. Vychýlenou mušku měl ve 27. minutě Michal Lukeš, jeho pokus si cestu mezi tyče nenašel.

Průběh druhé části nejprve nabídl podobný obraz hry, jenže zbytečné vyloučení Končala v 50. minutě přineslo větší vyrovnanost hry. Byli to však domácí, kdo měl míč více pod kontrolou, avšak bez nějakých větších příležitostí. V 75. minutě přišel centrovaný míč do vápna domácích, kde se nejlépe zorientoval Macháček a snížil na 2:1. Přesilovku využili hosté k vyrovnání čtyři minuty před koncem. To se v malém vápně prosadil Kdolský – 2:2. V 89. minutě viděl červenou kartu za nešetrný zákrok na Mandulu hostující Andrejevič. Jenže žádné další změny stavu se již přítomní prochladlí diváci nedočkali a zápas tak skončil dělbou bodů.

„Oproti předcházejícím dvěma zápasům, dnes podali kluci naprosto diametrálně rozdílný výkon. A to jak v přístupu, nasazení, tak i týmové práci. První poločas bych zařadil mezi ty nejvydařenější v sezoně. Dvě branky jsme dali, minimálně ještě dvě mohli přidat z dalších příležitostíkomentoval zápas asistent trenéra Martin Lepeška. „Zápas bohužel významně ovlivnilo naprosto zbytečné vyloučení Končala, který až do té doby patřil mezi nejlepší hráče na hřišti. I tak jsme neustoupili od fyzicky náročné hry založené na presinku. Soupeř se soustředil pouze na dlouhé nakopávané míče, což mu nakonec se štěstím přineslo v závěru vyrovnání

FC Viktoria Plzeň – 1.FK Příbram 2:2