V prvním domácím utkání byli dorostenci Viktorie Plzeň U18 od prvních minut aktivnější. Během úvodních minut si vytvořili několik možností, které však zůstaly nevyužity.

"První branky jsme se dočkali až ve 23.min. Po Kyndlově střele se nejrychleji v pokutovém území zorientoval Lukeš a dorazil míč za Trhlíkova záda (1:0). Hned ve 25.min nás po krásné akci a přihrávce Šípka do dvoubrankového vedení dostal Hvězda a o minutu později se tentýž hráč po přihrávce Sýkory prosadil svým druhým gólem v utkání (3:0)," líčí průběh zápasu spokojený trenér Jiří Žilák. Na 4:0 zvyšoval Vaňous, který zužitkoval krásný centr Sýkory. Poločasový výsledek uzavřeli hosté, kteří umístěnou střelou z hranice pokutového území snížili na 4:1. "Konec druhého poločasu byl z naší strany zbytečně neurovnaný. Na
útočné polovině jsme málo kombinovalo a dlouho jsme drželi míč."

Ve druhém dějství však viktoriáni herní projev zlepšili a výsledkem byly branky dvě branky Lukeše z 55. a 60.min. (6:1). Ani ve druhém poločase se domácí nevyvarovali zbytečné chyby, která znamenala branku hostů, kteří snížili na 6:2. Brankář Brych v 70.min fauloval hostujícího hráče v pokutovém území, ale nařízenou penaltu vyrazil. Na druhé straně nařízenou penaltu proměnil Sýkora (7:2). A konečný výsledek utkání stanovil umístěnou střelou z přímého kopu Končal (8:2). "V utkání jsme dominovali po všech stránkách a zaslouženě jsme zvítězili vysokým rozdílem," dodává trenér.