Ve 27. kole 1. dorostenecké ligy přivítali domácí Viktoriáni tým z Pardubic. V zápase se střetly týmy s podobným bodovým ziskem.

Ve 27. kole 1. dorostenecké ligy přivítali domácí Viktoriáni tým z Pardubic. V zápase se střetly týmy s podobným bodovým ziskem.

Domácí se od úvodních minut snažili svého protivníka zatlačit na vlastní polovinu, ale dobře fungující obrana Pardubic této snaze odolávala. Až ve 22. minutě se prosadil domácí obránce Hrubý po samostatné akci, kdy dokázal obejít i brankaře Seiferta a otevřel skóre 1:0. Ve 29. minutě zasahoval dobře Bouzek po rohovém kopu hostů. Ve 35. minutě domácí dobře zakombinovali Hrubý našel Dvořáka, jeho gólový pokus Seifert zneškodnil.

Ve druhém poločasu hosté trochu předsunuli obranu a domácí tak měli více prostoru pro útočení. Za zmínku stojí 74. minuta, kdy měli hosté šanci znovu po standardní situaci, ale branku netrefili. Gólovou pojistku přidal v 76. minutě Dvořák, když zakončil krásnou akci Kůžela s Vachovcem 2:0.

„Zápas měl dobré tempo a přispěli k tomu i velmi dobře hrající hosté. V poli nám byli vyrovnaným soupeřem, ale dokázali jsme si vypracovat více střeleckých příležitostí a hlavně je i proměnit,“ uvedl po utkání trenér Jiří Kohout.