Do dohrávaného utkání s Opavou vstoupili dorostenci U17 velice aktivně a již v první minutě mohl otevřít skóre Filinger, ale po standardní situaci trefil jen tyč....

jiri_zilak_roz.jpg„Úvod utkání patřil jasně nám. V 16.min vystřelil ze střední vzdálenosti Hoffmann a k dorážce se dostal Vrhel, ale trefil jen hostujícího brankáře Štenceka. V 19.min se po přihrávce Kůžela dostal do šance Kocour, ale ani jeho nájezd brankou neskončil. Hostům se podařilo přežít nᚠnápor a ve 20.min se dostali do dvou šancí. Ale při přímém volném kopu nás zachránilo břevno a při další šanci nás podržel brankář Mandous. Do druhého poločasu jsme šli s cílem zlepšit kombinaci a vstřelit vítěznou branku. Ale Chmiel trefil pouze tyč a několik dalších příležitostí se nám proměnit nepodařilo. V utkání jsme byli aktivnějším týmem, ale soupeř si po kvalitním výkonu odváží z Plzně bod za remízu 0:0,“ okomentoval zápas trenér Jiří Žilák