Od úvodních minut utkání celostátní ligy dorostu v kategorii U17 byla k vidění oboustranně ofenzivní hra.   „Nám se nepodařilo využít šance Lukeše po rohovém...

Od úvodních minut utkání celostátní ligy dorostu v kategorii U17 byla k vidění oboustranně ofenzivní hra.

„Nám se nepodařilo využít šance Lukeše po rohovém kopu a Sýkory. Slovácko ve vyložené šanci také selhalo a hostující útočník netrefil branku. Úvodní branky jsme se dočkali až ve 32.min, kdy po dobře rozehrané standardní situaci tečovanou střelu Vaňouse uklidil do branky Vaníček (1:0),“ popisuje průběh dění na hřišti trenér Jiří Žilák. Ve 37.min ukázkově vyřešila rychlý protiútok dvojice Lukeš, Krmenčík a druhý jmenovaný střelou podél brankáře zvýšil na 2:0.

jiri_zilak_roz.jpg„Ve druhém poločase jsme předváděli rychlý, kombinační fotbal a vytvořili jsme si převahu i brankové příležitosti. Ve 44.min Hošálkova střela z dálky skončila v brance překvapeného brankáře Motyčky (3:0).“ V 57.min Rusňák vysunul Krmeníčka na jehož centr si naběhl Sýkora a zvýšil již na 4:0. V 65.min viktoriáni zbytečně ztratili míč ve středu hřiště a hostující Haša hlavou překonal Jandu (4:1). V 73.min se k odraženému míči dostal Hvězda a pohotově skóroval (5:1). Brankový účet uzavřel v 77.min chytrou střelou Rusňák (6:1). Další možnosti Kyndla, Hvězdy a především Končala zůstaly nevyužity. „Mužstvo podalo kvalitní výkon a ve druhém poločase předvedlo veliké množství pohledných, útočných akcí. Zaslouženě jsme zvítězili vysokým rozdílem