V dorostenecké lize hostili viktoriáni U17 atraktivního soupeře z Prahy – Bohemians 1905. Díky trefě Kocoura ve druhém poločasu zůstaly všechny body...

V dorostenecké lize hostili viktoriáni U17 atraktivního soupeře z Prahy – Bohemians 1905. Díky trefě Kocoura ve druhém poločasu zůstaly všechny body v Plzni.

„V domácím prostředí jsme chtěli proti mužstvu Bohemians uspět. Na zápas jsme se poctivě připravovali. V úvodu utkání jsme byli aktivnější,“ říká trenér Jiří Žilák. Ve 4. minutě střílel Hoffmann do brankáře Myslíka. O tři minuty později Chmiel ve vápně přihrál Vokáčovi, který mířil nad braku a také se střelou Szedmáka ze 22.minuty si hostující brankář poradil. „Převahu jiri_zilak_roz.jpga vytvořené příležitosti se nám ve vedoucí branku v prvním poločase proměnit nepodařilo. Také ve druhém dějství jsme měli několik příležitostí.“ Kůžel po přihrávce Hoffmanna trefil jen Myslíka a také Kocour se v 61.min neprosadil. Při šanci Bohemians v 65.min stálo při domácích štěstí, když střela hostujícího útočníka skončila jen těsně vedle branky Mandouse. „V 69.min se nám podařilo po akci Vrhela a Kocoura vstřelit branku, když druhý jmenovaný obešel i hostujícího brankáře a pohodlně skóroval (1:0). V závěru hráli hosté pod vlivem emocí na hranici pravidel, ale v závěrečném tlaku jsme již Bohemians do vážnější šance nepustili a tři body zůstávají v Plzni. Mužstvo odvedlo poctivou práci a nyní se již soustředíme na středeční utkání s Opavou