Ve 26. kole České ligy mladších žáků přivítali Viktoriáni U13 na hřišti v Luční ulici mužstvo Motorletu Praha. Podzimní duel těchto týmů vyzněl lépe pro soupeře, který vyhrál 3:0. Utkání se hrálo za krásného slunečního odpoledne, které bralo fyzické síly oběma mančaftům.

Ve 26. kole České ligy mladších žáků přivítali Viktoriáni U13 na hřišti v Luční ulici mužstvo Motorletu Praha. Podzimní duel těchto týmů vyzněl lépe pro soupeře, který vyhrál 3:0. Utkání se hrálo za krásného slunečního odpoledne, které bralo fyzické síly oběma mančaftům.

„Chtěli jsme herní kvalitou navázat na druhý poločas v Mladé Boleslavy. Hned v úvodu zápasu jsme si vytvořili brankové šance, kdy Kulhánek ani Mudra své příležitosti nedokázali proměnit. Škoda, možná bychom pak soupeře zatlačili více na jeho polovinu. Po těchto dvou situacích se hrál více-méně vyrovnaný fotbal. Jak se říká, každý chvilku, tahal pilku…  Nakonec o našem vítězství rozhodl střelou z trestného kopu Martin Rychnovský v 50. minutě.

Rádi bychom klukům poděkovali za jejich morálku, protože zápas to byl v tomto počasí velice náročný a hráči šli za svým cílem přeci jenom víc než Motorlet. Jsme rádi, že se držíme svého herního pojetí, které již začíná přinášet klukům radost v podobě vítězství v utkání, komentoval utkání trenér Štěpán Havránek. Nyní se už mladíci těší na příští týden, kdy doma přivítají Slavii Praha a mužstvo věří v další dílčí úspěch. Takže v neděli 29.5. ve 14:00 nashledanou v Luční ulici.