Ve 24. kole ČLMŽ zajížděli mladí Viktoriáni U13 na sever republiky, kde se utkali s Jabloncem. Již v první minutě utkání šli hosté do vedení zásluhou Honzy Duchoslava.

Ve 24. kole ČLMŽ zajížděli mladí Viktoriáni U13 na sever republiky, kde se utkali s Jabloncem. Již v první minutě utkání šli hosté do vedení zásluhou Honzy Duchoslava.

Poté asi ještě oslavovali branku a soupeř toho v 6. minutě využil a srovnal na 1:1 po sérii chyb ve vlastní obraně. Ve zbytku prvního poločasu se hra odehrávala pouze kolem středového kruhu s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Úvod druhé půle se odehrával ve stejném duchu. Na 1:2 zvýšil ve 48. minutě LukᚠTomášek, když v pressinku vybojoval míč LukᚠMudra v okolí soupeřova pokutového území. Až od této branky se  Plzeňáci ukázali kvalitně i v samotné hře. Dokázali kombinovat od svých obránců až do koncovky. V 56. minutě na konečných 1:3 uzavřel LukᚠMudra po přihrávce Kuby Kopřivy ze strany, když hráči předvedli krásnou kombinaci od vlastních obránců přes středové hráče s otočením hry na druhou stranu do křídelního prostoru.

„Celkově nejsme v tomto utkání s hrou spokojeni. Naše hra postrádala plynulost a hlavně přesnost. Zlepšený herní projev byl z naší strany vidět až v závěru utkání po naší druhé brance. Pozitivní určitě jsou tři vstřelené branky ve čtvrtém za sebou jdoucím utkání, ale příště musíme přidat na kvalitě hry,“ komentoval zápas trenér Štěpán Havránek.