Utkání mělo od počátku poklidné tempo, ani jeden z týmů si nevytvářel příliš šancí. Mírnou převahu měli ve středu hřiště domácí. Z trestného kopu se v 17-té minutě trefila...

Utkání mělo od počátku poklidné tempo, ani jeden z týmů si nevytvářel příliš šancí. Mírnou převahu měli ve středu hřiště domácí. Z trestného kopu se v 17-té minutě trefila Vajcová, kdy její střela zapadla na zadní tyč brankařky Zehrerové. Takto v poklidu skončil i první poločas. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, domácí Viktorie si vytvořila několik šancí, které neproměnila. Až v samotném závěru se dostala do hry dlouhodobě zraněná Marková a hned zařídila parádní přihrávkou pojistku na 2:0, kdy v 86-té minutě  nedala hostující brankářce šanci Hanžlová.

ludek_silhanek_small.jpg"Po několika nevydařených zápasech jsme jednoznačně chtěli tři body a tomu jsme podřídili taktiku utkání. Ze zajištěné obrany jsme trpělivě vyráželi do postupných útočných akcí, z nichž jsme těžili standardní situace. V 17´ se z jedné z nich se štěstím trefila Vajcová a uklidnila tým. Starou Lysou jsme nepustili do žádné nebezpečné šance a ve druhém poločase jsme několikrát sami zahrozili. Vychytala nás brankářka hostí a chyběla přesnost a klid v zakončení. V 82´se dostala do hry Míša Marková, která se pomalu zotavuje ze zranění a ta byla na hřišti od první minuty vidět. Byla nebezpečná, dostala se do šance a následně připravila druhý gól pro Hanžlovou. S předvedeným výkonem nemůžeme být ještě spokojeni, ale jsme rádi za plný bodový zisk," uvedl asistent trenéra Luděk Šilhánek

FC VIKTORIA PLZEŇ - SOKOL STARÁ LYSÁ 2:0