Bylo to utkání, které se odehrálo ve slušném tempu a plné zvratů. První minuty byly opatrné z obou stran, hra se odehrávala ve středu hřiště. První vyloženou šanci zápasu jsme...

Bylo to utkání, které se odehrálo ve slušném tempu a plné zvratů. První minuty byly opatrné z obou stran, hra se odehrávala ve středu hřiště. První vyloženou šanci zápasu jsme měli my, samostatný nájezd, ale brankař Mandulovi dobře vyběhl, zmenšil úhel a chtělo to volit spíše dlouhou kličku. První branku vstřelila Slavie po naší chybě v obraně, kdy se stopeři nedomluvili a nikdo nikoho nezajišoval. Následně jsme i my měli možnost dvakrát vyrovnat Mandulou a Netušilem, ale vyřešení těchto situací chyběla přesnost a rychlost.
josef_sneberger_small.jpgCelkově tento poločas z naší strany nebyl dobrý. Kluci byli bojácní a báli se hrát, místo aby zúročili těžké zápasy z Německa, kde viděli, že těchto zápasech je to o sebevědomí, převládal zbytečně,  řekl bych tradiční „syndrom Pražských S". Zdravý respekt přerostl ve strach. Druhý poločas měl jiný obraz. Od vyrovnané hry jsme postupně přebírali iniciativu a výsledkem byla vyrovnávací branka z pokutového kopu. Hra se lámala na naší stranu, ale i my jsme faulovali ve vápně a soupeř kopal pokutový kop, který Minich chytil a Mundl svou pozorností zabránil i dorážce. To byl úplný zlom a Slavia se už nevzpamatovala. My jsme přidali další dva goly. Celkově k zápasu lze říci, že z hlediska výsledku jsme měli štěstí (neproměněná penalta soupeře za stavu 1:1), ale herně jsme obstáli, což je u tohoto ročníku poprvé za 3,5 roku. Budiž to klukům ukazatel jejich zlepšování a zároveň rezerv