V žákoské divizi nastoupili žáci FC Viktoria Plzeň U12 na hřišti Podolí. To prokázalo během utkání svoji sílu a zaslouženě zvítězilo.   „Soupeř má tým velice...

„Soupeř má tým velice dobře poskládaný a po většinu utkání byl lepším týmem. My jsme ve čtvrtek sehráli utkání se Spartou Praha( 3:1 /1:1/ gol: Kalaš), které bylo i přes výsledek povedené, ale asi nám dnes trochu díky tomu chyběly síly.

První poločas jsme se nedokázali dostat do hry a Podolí nás jednoduchou hrou dostávalo pod tlak, který jsme až na jednu situaci ustáli, ale v útočná fáze byla bezzubá a málo nebezpečná. Vše vycházelo z nedůsledného bránění, malé spolupráce a nezklidnění při získání míče.

josef_sneberger_roz.jpgDruhý poločas jsme začali dobře a vytvořili si dvě až tři příležitosti ke vstřelení branky. Soupeř byl překvapený, ale slibné situace kluci řešili buď zbytečně složitě a nebo zbrkle. Postupně opět Podolí získávalo na převaze, mělo i šance, které kluci někdy až na prahu obětavosti dokázali zneškodnit. Druhý gól jsme dostali zcela zbytečně z rohu po našem nedůsledném a lehkovážném obsazování v pokutovém území. Celkově nemůžeme být spokojeni. Sice 0:2 se třetím mužstvem tabulky je po předchozích přídělech od podobných mužstev  přijatelné, ale výkon nebyl dobrý. Nedokázali jsme si často poradit i s menším hřištěm a zhuštěným prostorem, který vyžaduje daleko rychlejší práci s míčem a větší nasazení v osobních soubojích,“ okomentoval utkání trenér Josef Šneberger.