Třetí výhru a plný bodový zisk si v letošním ročníku připsali žáci Viktorie Plzeň U12. Ti tentokrát přehráli Benešov 13:6. Výrazného vítězství dosáhli mladí viktoriáni díky nižší kvalitě soupeře. Pouze první tým dokázal chvilkami vzdorovat týmům Viktorie.

Třetí výhru a plný bodový zisk si v letošním ročníku připsali žáci Viktorie Plzeň U12.  Ti tentokrát přehráli Benešov 13:6. Výrazného vítězství dosáhli mladí viktoriáni díky nižší kvalitě soupeře. Pouze první tým dokázal chvilkami vzdorovat týmům Viktorie.

„Zatím jsme do většiny utkání vstoupili velice vlažně. Tentokrát jsme si na tento jev dali pozor a utkání rozhodly oba týmy již v prvním poločase. Vysoká náročnost, kladená na aktivitu hráčů v prvním poločase se podepsala na kvalitě hry v druhé části utkání. Soupeř se dostal více do hry a v druhém poločase nás v určitých momentech i přehrával, gólově se mu však výrazněji prosadit nepodařilo,“ hodnotili zápas trenéři Fremut a Novotný.

Střelci
Martin Lávička 4x, Marek Brož 2x, Jiří Suchomel, TomᚠKepl, LukᚠKramer, Pavel Šulc, Jakub Král, TomᚠPůta, soupeř si dal jeden vlastní