V 11. kole 1. dorostenecké ligy přivítali hráči Viktorie Plzeň U19 své vrstevníky ze Zlína. Od začátku zápasu to byli domácí, kdo udával tempo hry a vypracoval si řadu brankových příležitostí. V 5. minutě běžel sám na brankaře Jelínka, Černý ale neproměnil. V 8. minutě mířil v dobré pozici Jarina nad a v 10. minutě po rohovém kopu stejně dopadl i Bečka.

V 11. kole 1. dorostenecké ligy přivítali hráči Viktorie Plzeň U19 své vrstevníky ze Zlína. Od začátku zápasu to byli domácí, kdo udával tempo hry a vypracoval si řadu brankových příležitostí. V 5. minutě běžel sám na brankaře Jelínka, Černý ale neproměnil.

V 8. minutě mířil v dobré pozici Jarina nad a v 10. minutě po rohovém kopu stejně dopadl i Bečka. V 17. minutě odcentroval Palka přesně na Černého, který střílel hlavou nad branku. Hosté se spíše spoléhali na brejkové situace, ale obrana domácích vše vyřešila. Těsně před přestávkou vysunul ideálně Šípek, Mariánuse, který podél brankaře Jelínka otevřel skóre, 1:0.

Ve druhém poločasu se mohl zapsat do střelecké listiny Černý, ale v 57. minutě mířil ve výhodné pozici mimo tři tyče. A tak se domácí dočkali až v 83. minutě kdy proměnil pokutový kop Šípek po faulu na Jarinu. A v 84. minutě přidal třetí branku Hvězda, když získal míč nad váhajícím stoperem Zlína a proměnil samostatný nájezd a uzavřel skóre na 3:0.

„V úvodu zápasu jsme si vytvořili tlak a množství příležitostí, které jsme však neproměnili. Gól jsme dali až do šatny a v závěru zápasu přidali dva. Tentokrát jsme měli zápas rozhodnout dříve, šancí jsme na to měli dost,“ hodnotil zápas trenér Jiří Kohout.

Viktoria Plzeň – Tescoma Zlín 3:0 (1:0)

Branky: Mariánus, Šípek, Hvězda
Sestava:  Švihořík – Palka (80.Krčál), Chocholoušek, Bečka, Hošálek – Mariánus, Hradecký (65. Domabyl), Šípek  – Jarina, Černý (60. Hvězda), Vaňous. Trenéři: Kohout, Schveinert, Průša