Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Bude to těžké utkání, ale stejně jako pokaždé chceme vyhrát, míní Hubník
05.04.2017
FCVP
Rozhovory

Bude to těžké utkání, ale stejně jako pokaždé chceme vyhrát, míní Hubník

Viktoriáni již v pátek hrají na půdě Hradce Králové, kde se pod vedením nového hlavního trenéra Zdeňka Bečky budou snažit získat tři body za výhru. Nic jiného ani nepřipadá v úmyslu, což v předzápasových rozhovorech potvrdili kapitán Roman Hubník a útočník Marek Bakoš, který má na dosah metu sto ligových branek.

Hradec Králové bojuje o záchranu, Viktorka zase o titul. „Z jejich strany očekávám velké nasazení. My ale chceme vyhrát každý zápas, abychom byli stále ve hře o titul. Bude to nesmírně těžké, jako pokaždé s týmem z chvostu tabulky, ale musíme to zvládnout,“ uvědomuje si Roman Hubník, nejlepší ligový hráč měsíce března.

„Na zápas se zodpovědně připravujeme a těšíme,“ předesílá Marek Bakoš. „Když jsem tam naposledy hrál za Plzeň, tak jsme vyhráli 3:0 a oslavovali titul,“ vzpomíná si na poslední utkání sezony 2012/2013. 

Slovenský kanonýr má na dosah sto ligových branek. Současně jich má na kontě 99 a rozhodně doufá, že číslo zaokrouhlí již na východě Čech. „Už tak od 93. gólu mi to známí, kteří sledují mou kariéru, připomínají. Já se na to nějak zvlášť neupínám, ale samozřejmě bych byl rád, kdyby se mi to podařilo,“ řekl. „Jsem samozřejmě rád, že jsem v poslední době dostal více příležitostí. Trochu mi to kalí remíza s Teplicemi, chtěli jsme vyhrát, ale na to nyní musíme zapomenout a připravit se na zápas s Hradcem,“ říká Marek Bakoš.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál