Puma banner vlevoNabídni své místo
Permice volný prodej 1
Jean-David Beauguel: Za výhru pro tým jsem šťastný, gól věnuji Šuralovi
05.05.2019
FCVP
Ohlasy po zápase

Jean-David Beauguel: Za výhru pro tým jsem šťastný, gól věnuji Šuralovi

Uf, to byl obrat! Viktoria otočila v závěrečné desetiminutovce zápas s Jabloncem, který porazila 2:1. Dlouhou dobu červenomodří prohrávali, ale poté na hřiště přišel Joel Kayamba a dvěma skvělými centry pomohl ke tříbodovému zisku. Vítězný gól vstřelil Jean-David Beauguel, oba jsme vyzpovídali pro klubový web.

Joel Kayamba přišel do hry v 77. minutě a na obou gólech měl obrovský podíl. „Dnes jsem měl dobrou náladu, byl jsem pozitivní a věřil jsem, že to můžeme otočit. Díkybohu se mi podařilo nahrát na dva góly a vyhráli jsme,“ těší konžského krajního záložníka. „Měl jsem motivaci a věřil jsem si, jsem za to moc rád,“ dodává.

Na vítězný gól nahrál v 88. minutě Beauguelovi. „Měli jsme tam těch centrů více, vždy jsem se snažil soustředit na ten správný moment. Míč od Kayamby byl velmi dobrý. Jsem šťastný, že jsem dal gól, za fanoušky, za všechny... Bylo to moc důležité dnes vyhrát,“ raduje se francouzský střelec. „Svůj gól bych chtěl věnovat Josefu Šuralovi a jeho rodině,“ dodává vzápětí.

Viktoria se tak dotáhla na vedoucí Slavii na dva body. A příští víkend hraje právě na Sinobo Stadium v pražském Edenu. „Už se na to těším. Když vyhrajeme, bude to pro nás velmi dobré. Každý ví, v jaké jsme situaci, takže není třeba o tom více mluvit... Budeme muset makat a uvidíme příští týden,“ říká Beauguel. „Na Slavii to bude zase jiné. Domácí budou chtít hrát jejich fotbal a my budeme taky chtít hrát ten svůj, takže to bude hlavně o motivaci. Musíme se na to kvalitně připravit,“ ví Joel Kayamba.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 15:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
FC Baník Ostrava