Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Můj návrat jde stranou, protože se nám zápas nepovedl, mrzí Václava Pilaře
23.04.2017
FCVP
Ohlasy po zápase

Můj návrat jde stranou, protože se nám zápas nepovedl, mrzí Václava Pilaře

Poprvé od 30. května 2015 se objevil na ligovém trávníku, když v 69. minutě nahradil Milana Petrželu. Porážce 0:2 na pražské Letné již ale zabránit nedokázal, a tak měl po závěrečném hvizdu smíšené pocity. Kladné z návratu, negativní z porážky...

„Spíše jde ten můj pocit stranou, protože se nám utkání nepovedlo,“ říká Václav Pilař. „Šel jsem tam za stavu 0:2, chtěli jsme s tím ještě něco udělat, to se ale nepodařilo,“ mrzelo ho.

Co podle něj bylo příčinou neúspěchu Viktorie? „Měli jsme proměnit šanci v úvodu. Sparta pak ty příležitosti, které měla, využila. Byla silnější v osobních soubojích a ubojovala to,“ myslí si Pilař.

O jeho návratu se rozhodlo v polovině tohoto týdne. „Já jsem už nějakou dobu trénoval a když se mě ptali, jak na tom jsem, řekl jsem jim, že koleno drží a půjdu do toho. Věděl jsem, že tam nechám všechno, pokud mi trenéři dají důvěru,“ prozradil navrátilec.

Na větší minutáž se ale zatím necítí. „Prozatím asi těch 20-30 minut bude strop, musím dohnat kondici. Třeba bych vydržel víc, ale ta fyzička určitě není tam, kde chci, aby byla,“ nechal se slyšet.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál