Puma banner vlevoNabídni své místo
ViktoriaShop – UCL
Pavel Vrba: Prvních dvacet minut jsme hráli špatně, zbylých sedmdesát dobře
15.04.2018
FCVP
Aktuální zprávy

Pavel Vrba: Prvních dvacet minut jsme hráli špatně, zbylých sedmdesát dobře

Plzeňská Viktoria bere ze zápasu se Spartou Praha bod za remízu 2:2, když dotáhla dvougólovou ztrátu. Svůj náskok na čele tabulky díky tomuto výsledku navýšila na pět bodů.

„Prvních dvacet minut byla naše hra špatná a Sparta hrála dobře, v dalších sedmdesáti minutách byla naše hra naopak kvalitní,“ hodnotí po zápase průběh duelu Pavel Vrba. „Otáčet proti Spartě výsledek 0:2 není lehký úkol. Za tohoto stavu jsme ukázali obrovský charakter. Takový moment nás, jak doufám, nakopne do dalších zápasů. To, že jsme dokázali zápas vyrovnat, bereme pozitivně,“ dodává.

K prvnímu střídání musel Vrba sáhnout už v 27. minutě, kdy s bolestivou grimasou musel ze hry odejít Milan Petržela. „Příchod Martina Zemana naši hru pozvedl. On byl jedním z těch, kteří naší hře dokázali dát mezihru, více jsme se dostávali do kombinace,“ říká na konto rychlonohého záložníka.

Možná překvapivým faktem bylo, že Michael Krmenčík nejen že nastoupil v základní sestavě, ale na hřišti vydržel po zranění více než 75 minut. „Lhal bych, kdybych řekl, že byl stoprocentně fit. On si ale věřil a my věřili jemu. Proto nastoupil,“ prozrazuje Pavel Vrba.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál