Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1
Proti Boleslavi se nikdy nehraje snadno, teď se navíc výsledkově chytla, upozorňuje Pavel Vrba
23.09.2017
FCVP
Rozhovory

Proti Boleslavi se nikdy nehraje snadno, teď se navíc výsledkově chytla, upozorňuje Pavel Vrba

Plzeňskou Viktorii čeká už dnes v podvečer zápas 8. kola HET ligy na půdě Mladé Boleslavi. Středočeši nezaznamenali nejlepší vstup do sezóny, ale jak upozorňuje trenér Pavel Vrba, stále zůstávají kvalitním celkem s velkými ambicemi.

„Mladá Boleslav měla složitější začátek sezóny, teď to vypadá, že se už výsledkově chytila. Podle mého názoru nás čeká soupeř, který patří do popředí tabulky a měl by bojovat o evropské poháry. Myslím si, že Mladá Boleslav půjde nadále nahoru, takže nás čeká obtížný zápas. I my ale chceme zvládat venkovní zápasy a vozit body ze hřišť soupeřů. Pro fanoušky může být zajímavé sledovat, jak se nám to bude dařit proti soupeři, který se chytl a bude na nás připravený velice dobře,“ říká na konto nejbližšího soupeře Viktorie Pavel Vrba. „Plzni se v Boleslavi nikdy příliš nedařilo. Vždycky to bolelo, hráči se pokaždé hodně nadřeli, takže si všichni uvědomujeme, že nás v současnosti může čekat jedno z nejobtížnějších utkání,“ dodává.

Západočechům by se brzy mohla začít vyprazdňovat marodka. „Momentálně začínají někteří hráči trénovat. Domnívám se, že návrat do sestavy se může konat při pohárovém utkání s Opavou, kde budou hrát i hráči, co nedostávají v ostatních zápasech tolik prostoru,“ uzavírá Pavel Vrba.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál