Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Výhra a stý gól po mých narozeninách? Krásné období, rozplývá se radostí Bakoš
16.04.2017
FCVP
Ohlasy po zápase

Výhra a stý gól po mých narozeninách? Krásné období, rozplývá se radostí Bakoš

Slovenský útočník se během zápasu i po něm dočkal obrovských ovací. Nejenže mu fanoušci a spoluhráči přáli ke včerejším 34. narozeninám, Marek Bakoš dokonce vstřelil svůj stý ligový gól v kariéře a padesátý v dresu Viktorie.

„Jsem samozřejmě rád, je to určitý milník. Věřil jsem si, že dám gól a pomůžu týmu,“ řekl po utkání. „Jsem rád, že jsme vyhráli den po mých narozeninách a dal jsem stý gól. Navíc jsme první, je to pěkné období. Věřím, že k tomu titulu budeme nadále kráčet,“ dodává Marek Bakoš.


Velký zápas to byl dnes také pro stopera Tomáše Hájka, který v prvním poločase nahradil zraněného Romana Hubníka a odbyl si domácí premiéru za Viktorii. „Já jsem se už poněkolikáté šel rozcvičovat a až dnes došlo na to, že jsem šel do hry,“ usmíval se. „Bylo to o něco náročnější, ale do toho se člověk vždycky časem dostane,“ říká Hájek.

Viktoriáni se shodli, že Slovácko nebylo lehkým soupeřem. „Podle mě nehrálo vůbec špatně. Musím přiznat, že nás někdy i přehrávali, čímž mě osobně překvapili. Ale vyhráli jsme a za to jsme rádi, opět jsme tak dostali Slavii pod tlak,“ radoval se Hájek.

Kolik bude Marka Bakoše stát jubilejní trefa, to sám útočník ještě neví. „Nechal bych to na klukách, uvidíme v průběhu týdne, jak to vyřešíme,“ směje se čerstvě čtyřiatřicetiletý forvard.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
Dnes v 18:30
FK Dukla Praha
FC Viktoria Plzeň