Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1
Doufám, že se udržíme na vítězné vlně, říká před Luganem Tomáš Hořava
18.10.2017
FCVP
Poháry

Doufám, že se udržíme na vítězné vlně, říká před Luganem Tomáš Hořava

Viktoria Plzeň ve středu dopoledne odletěla do švýcarského Curychu vstříc dalšímu zápasu skupinové fáze Evropské ligy. Ten odehraje ve čtvrtek od 19 hodin v Luzernu s aktuálně posledním týmem švýcarské ligy FC Lugano.

Do známého prostředí se vrací Martin Zeman, který ve Švýcarsku působil v dresu Sionu. „Na Luzern si pamatuji velmi dobře. Hrál jsem tam první zápas a nahrál na dva góly, jde tedy o příjemnou vzpomínku,“ usmívá se. „Co se týče soupeře, nečeká nás nic jednoduchého. Lugano je houževnatý a bojovný tým. My ale jedeme bojovat o tři body,“ dodává.

Odhodlaný byl i středopolař Tomáš Hořava. „Věříme si, že můžeme porazit každého. Doufám, že se udržíme na vítězné vlně,“ přeje si. „Pohárová utkání jsou ale vždy specifická. I když je Lugano poslední a není v dobré formě, určitě to není tak, že bychom tam jeli jako jednoznačný favorit,“ odmítá možné podcenění soupeře.

V PRODEJI JSOU VSTUPENKY NA DOMÁCÍ ZÁPAS S LUGANEM

Viktoriáni chtějí pokračovat na cestě za postupem. I proto si uvědomují, že dvojzápas s Luganem bude nesmírně důležitý. „Pokud chceme postoupit, což chceme, tak musíme vozit body i z venku. Ideální by bylo z tohoto dvojzápasu uhrát šest bodů,“ deklaruje Hořava. Martin Zeman pak varuje před soupeřem: „Lugano bych rozhodně nepodceňoval. Má svou kvalitu.“

Plzeňany v průběhu dnešního dne čeká klasický program – tisková konference a oficiální trénink, výkop zápasu je ve čtvrtek 19. října v 19:00.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál