Puma banner vlevoNabídni své místo
ViktoriaShop – UCL
Soupeři, jako je Sporting, nás za naše chyby potrestají, uvědomuje si Pavel Vrba
09.03.2018
FCVP
Poháry

Soupeři, jako je Sporting, nás za naše chyby potrestají, uvědomuje si Pavel Vrba

Dva inkasované góly v síti Viktorie Plzeň udělaly z úvodního duelu osmifinále Evropské ligy pro hráče Viktorie Plzeň nepříjemný zážitek. Výsledek 0:2 v neprospěch Plzeňanů dělá z domácí odvety těžký postupový úkol.

„V první fázi utkání byl Sporting lepším týmem. My ale ve 46. minutě zkrátka nesmíme ztratit míč podobným způsobem. Začátek druhého poločasu byl hodně podobný. V této chvíli se stal zápas se Sportignem velice složitým. Soupeř nám následně mohl dát další dva nebo tři góly, ale i my jsme mohli při lepším kontaktu hráčů s míčem vstřelit kontaktní branku,“ hodnotí utkání trenér Pavel Vrba. „Sporting byl lepší a zaslouženě vyhrál 2:0,“ dodává.

Trenéra Plzně mrzelo, že obě branky obdrželi jeho svěřenci po ztrátách míčů. „Hráči, kteří se zapojí do kombinace ve středu pole, se nesmí podobných chyb dopouštět, protože takovíto soupeři nás zcela jistě potrestají,“ má jasno trenér. 

V domácí odvetě bude kvůli nakumulovaným žlutým kartám chybět David Limberský. „David je pro nás důležitý hráč a jistě to pro nás bude znamenat problém. V závěrečné fázi soutěže ale zkrátka karty pro obránce přicházejí,“ krčí rameny Vrba.

Postupové vyhlídky jeho týmu nejsou pozitivní. „Výchozí pozice našeho soupeře je velice výhodná a mluví pro něj i kvalita kádru. V této chvíli má eso v rukávu jednoznačně Sporting,“ uzavírá Pavel Vrba.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál