Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Takové zápasy nás baví, musíme do toho dát maximum, uvědomuje si Roman Hubník
14.02.2018
FCVP
Aktuální zprávy

Takové zápasy nás baví, musíme do toho dát maximum, uvědomuje si Roman Hubník

Změny na poslední chvíli, asi tak by se dal v krátkosti popsat první den viktoriánů v Bělehradu. Tisková konference byla přesunuta ze Stadionu Partizana na hotel, v němž jsou hráči ubytováni, oficiální předzápasový trénink se odehrál v tréninkovém areálu bělehradského klubu.


Důvodem k nečekaným manévrům bylo hřiště na hlavním stadionu. V Bělehradu totiž v poslední době nevládly vůbec příznivé klimatické podmínky a zástupci srbského klubu se pokoušejí udržet hřiště v co nejlepší kondici, aby bylo možné na něm zítra zápas vyřazovací fáze Evropské ligy odehrát. „Pro mě to není komplikace. Přijeli jsme sem odehrát zítřejší zápas a je asi jedno, zda trénujeme na hlavním stadionu nebo v tréninkovém centru. Hlavní stadion si můžeme osahat i zítra při rozcvičce. Zásadní problém v tom nevidím,“ říká kapitán týmu Roman Hubník. 

Na Stadionu Partizana budou zítra večer panovat sice teploty kolem nuly, na tribunách ale bude zřejmě pořádné horko. „Víme o velké podpoře fanoušků domácího týmu. Pro mě je lepší, když je stadion vyprodaný a skvělá atmosféra. Takové zápasy mě baví a na zítřejší utkání se těším,“ má jasno plzeňský kapitán. „Budeme se muset všichni snažit dát do zápasu maximum a pomáhat si navzájem. Nemusíme se totiž na hřišti ani slyšet. Naopak musíme dobře číst hru, rozumět si a vnímat spoluhráče. Partizan je technické mužstvo se skvělými individualitami. Očekávám velice obtížné utkání,“ dodává Hubník.

Trenér Pavel Vrba nevidí komplikaci v tom, že půjde o první soutěžní utkání v jarní části sezony. „Samozřejmě by to bylo lepší, ale pro obě dvě strany to bude stejné. Možná to tedy bude dobře, uvidíme,“ zamýšlí se. Současně se také těší na atmosféru: „K fotbalu patří. I pro mě je lepší, když má nějakou úroveň. Mám to hodně rád.“

Partizan kvalitou přirovnal k rumunskému FSCB. „Respektujeme jejich obrovskou sílu. Čeká nás velice náročný soupeř. Budeme ovšem chtít pokračovat v naší dlouhodobé cestě evropskými poháry dalším úspěchem. Dnes jsou šance 50 na 50, zítřejší výsledek napoví víc,“ vyhlíží Vrba čtvrteční výkop (21:05).

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál